\

Jak zaplanować idealny ślub i wesele?

Ślub to na pewno niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju chwila, do której należy bardzo dobrze się przygotować i zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Niewątpliwie bardzo istotną rzeczą jest to, jakim samochodem Para Młoda uda się na uroczystość. Wybór auta uzależniony jest tylko od gustu i życzeń nowożeńców. A niewątpliwie jest w czym wybierać. Do swojej dyspozycji młodzi mają auta klasyczne, nowoczesne i zabytkowe. Niektórzy wybierają bryczkę.

W ostatnich latach obserwuje się wielki powrót samochodów zabytkowych i bardzo oryginalnych. Firmy zajmujące się wynajmowaniem samochodów, a także niekiedy lokale oferują duży wybór pojazdów do dyspozycji Pary Młodej. Począwszy od klasycznych samochodów, limuzyn, aut zabytkowych, a na bryczkach kończąc. Tak naprawdę wszystko uzależnione jest od pomysłowości, oryginalności i zasobności portfela Młodej Pary.

Równie istotną decyzją jest wybór fotografa i kamerzysty. Na naszym rynku mamy mnogość ofert fotograficznych i wideofilmowania. Nie należy podejmować pochopnych decyzji, gdyż zdjęcia i film z uroczystości zaślubin są ważną pamiątką z tego dnia. Obecnie firmy proponują kompleksowe usługi zawierające zarówno fotografowanie, jak również filmowanie uroczystości. Przed wynajęciem takiej firmy należy upewnić się, czy dany fotograf ma zezwolenie na filmowanie w kościele.

Planując ślub i wesele należy pamiętać także o jedzeniu dla gości. W większości lokali weselnych, wynajmując salę nie trzeba martwić się o wyżywienie, gdyż posiłki obsługa gości wliczona jest w koszty przyjęcia. W wielu przypadkach trzeba jednak ponieść dodatkowe koszty związane z zakupem dodatkowego alkoholi, a także ciast. Pewnym rozwiązaniem jest wynajęcie firmy cateringowej, która kompleksowo zajmie się obsługą przyjęcia weselnego.

Warto jest wcześniej zadbać o wszystkie sprawy związane ze ślubem i weselem, by w ten wyjątkowy dzień nic nie zakłóciło radości Młodej Pary.

Jedno przemyślenie nt. „Jak zaplanować idealny ślub i wesele?

Możliwość komentowania jest wyłączona.