\

Romantyczne sukienki na ślub Madonna

Firma Madonna powstała w 1980 roku w Wiedniu. Już rok później w 1981 na polskim rynku zaczęły pojawiać się suknie ślubne tego producenta. Dom Mody Ślubnej Madonna istnieje w Polsce od 1997 roku. Jej oficjalną siedzibą jest Kraków, gdzie znajdują się obecnie dwa firmowe salony: na ul. Floriańskiej 39 oraz w Rynku Głównym 9 (pasaż Bielaka). W kolejnych latach utworzone zostały nowe ekskluzywne butiki: w Warszawie, w Gdyni oraz w Katowicach.

Głównym patronem handlowym Madonny jest firma Pronovias. Od lat wyznacza ona najnowsze trendy mody na świecie. Tworzą dla niej tacy słynni hiszpańscy kreatorzy mody, jak: Hannibal Laguna, Manuel Mota czy Emanuel Ungaro i Elie Saab. Zaprojektowane prze nich kreacje sprzedawane są w kolekcjach grupy Pronovias oraz San Patrick S.L.

W salonach Madonny można znaleźć również kolekcja sukien ślubnych La Sposa, White One, Atelier Diagonal, Manuel Mota, Tres Chic, Herm’s oraz Rembo Styling. Coroczne pokazy mody, na których prezentowane są najnowsze kolekcje, rozpoczynają nowy sezon.

Firma proponuje swoim klientkom szeroki wybór sukien ślubnych dostosowanych typu urody i upodobań każdej przyszłej Panny Młodej. Fachowa pomoc stylistek pozwala każdej z nich poczuć się w tym szczególnym dniu naprawdę wyjątkowo.

Dacio, Daphne, Bagdad, to tylko nieliczne nazwy uroczych sukien ślubnych pochodzących z kolekcji na ten sezon. Starannie wykończone, stylowe suknie Madonny spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającej przyszłej Panny Młodej. Kolekcje Madonny zawierają różnorodne suknie, z gorsetami, proste, ale stylowe długie, bez rękawów, ze stójką, z trenem, a wszystkie wykończone elegancką koronką nadającą każdej sukni niepowtarzalny styl i urok. Suknie dostępne są w różnych odcieniach bieli.

Firma Madonna proponuje również duży wybór dodatków, które uzupełniają strój i pozwalają każdej Pannie Młodej poczuć się w dniu ślubu naprawdę wyjątkowo.