\

Ekskluzywne suknie ślubne Mariella

Mariella to stosunkowo młoda marka na rynku mody ślubnej. Suknie ślubne Mariella kierowane są do nowoczesnych kobiet.

To co wyróżnia je spośród innych marek do polityka minimalizmu. Surowa stylistyka, pozornie kłóci się z myśleniem o modzie ślubnej. Tutaj jednak idealnie współgra, dzięki pomysłom doświadczonych projektantów.

Pomysł na przemycenie skromnego stylu do kojarzącej się z przepychem mody ślubnej, zaświtał do głowy właścicielce niewielkiej pracowni sukni ślubnych w Warszawie, kiedy to jedna z klientek, poszukując kreacji na swój ślub, żaliła się, że nie może dobrać sukni dla siebie. Wszystkie suknie ślubne były zbyt bogato zdobione – koronki, falbanki, koraliki, perełki, cekiny.

W końcu nie każda Panna Młoda chce wyglądać jak księżniczka! Dlatego marka Mariella, to stroje ślubne dla kobiet które twardo stąpają po ziemi,zamiast bujać w obłokach, ale, nie karmią się złudzeniami, lecz realistycznie potrafią ocenić i odnaleźć się w każdej sytuacji, uparcie dążą do celu i potrafią postawić na swoim.

Suknie ślubne Mariella cechują proste i zdecydowane linie, największa uwaga zwracana jest na wygodę, jakość materiałów i precyzję szycia. Skromne suknie o tradycyjnej długości do kostek, ale także długości do kolan i zupełnie szokujące mini. Mariella, dla swoich klientek oferuje nie tylko sukienki do ślubu. Można wybierać kostium do ślubu, najnowszy model, z obcisłą, szczelnie opinającą i podkreślającą znakomitą figurę spódnicą nieco za kolana w stylu ołówkowym, z wysokim stanem talii. Można także wybrać garnitur na ślub w stylu Marleny Ditrich.

Ubrania ślubne Mariella, to znakomity sposób na podkreślenie niezależności i własnego zdania. Kreacje ślubne Mariella, to stroje dla kobiet eleganckich i wyróżniających się nieprzeciętnym stylem.