\

Piękne kreacje ślubne Cymbeline

Cembeline to francuski dom mody, który od kilkudziesięciu lat z powodzeniem ubiera Panny Młode na całym świecie. Wielki sukces, jaki święci ta firma w wielu krajach spowodowany jest przede wszystkim tym, że ten dom mody jest dziełem trzech kobiet, sióstr: Evelyne, Chantal i Monique. One to doskonale rozumiejąc potrzeby kobiet wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom i spełniają wszelkie kaprysy przyszłych Panien Młodych.

Projektanci, pracujący dla domu mody Cymbeline, na obecny sezon stworzyli niepowtarzalną kolekcję o nazwie PASION. Nazwa wzięła się od bogactwa uczuć wzniosłego zakochania i namiętności, co po francusku znaczy „passion”, a po hiszpańsku „pasion”. Właśnie te dwa uczucia stały się inspiracją dla projektantów tworzących suknie ślubne z tej wyjątkowej kolekcji.

Sofia, Belinda, Baltica, to tylko niektóre, jakże romantyczne nazwy dla sukien ślubnych. Kolekcja Pasion, to urocze i romantyczne koronkowe suknie ślubne we wszystkich długościach i w wielu niepowtarzalnych wzorach. Piękna i delikatna koronka użyta przy wykańczaniu sukien nadaje im wyjątkowy fason. Kolekcja ta zadowoli wszystkie panie, te lubiące prostotę i tradycję, a także te, które nie boją się szokować.

Suknie ślubne z tej kolekcji dostępne są w kolorach tradycyjnej bieli, a także w kolorach ecru a także czerwonym. W ofercie domu mody Cymbeline znajdą Państwo także piękne białe i różowe koronkowe sukienki dla druhenek, a także buty ślubne: sandałki, czółenka, buty na obcasie, dostępne w różnych odcieniach bieli. Duży wybór obuwia ślubnego pozwoli każdej Pannie Młodej wybrać coś dla siebie, idealnie dopasowanego do sukni.

W sukni ślubnej zakupionej w domu mody Cybeline każda Panna Młoda będzie wyglądała jak księżniczka.