\

Markowe suknie ślubne Lisa Ferrera

Salon ślubny Lisa Ferrera to salon sukien ślubnych oferujący każdej Pannie Młodej najlepsze marki sukien ślubnych. Ich siedziby obecne są w większych miastach w kraju. Oprócz dużego wyboru sukien ślubnych, salon Lisa Ferrera dysponuje również szeroką gamą sukien wieczorowych.

W tym sezonie salon sukien ślubnych Lisa Ferrera oferują swoim klientką duży wybór sukien ślubnych z dwóch kolekcji Demetrios i Cosmobella.

Kolekcja Cosmobella zawiera 25 modeli pięknych sukni ślubnych w różnych fasonach. To piękne w swojej prostocie suknie wykonane z najlepszych materiałów. Każda Panna Młoda może wybierać spośród sukien bez rękawów, z gorsetem i bez, prostych i rozkloszowanych, z trenem lub welonem, dopasowane do każdego typu sylwetki. Suknie dostępne są w kolorach tradycyjnej bieli lub delikatnego bladego różu.

Suknie z kolekcji Cosmobella wykonane są z prostego, gładkiego materiału, koronki i tiulu. Dostępne są także suknie z pięknymi, delikatnymi wzorami, z koronką lub wyszywane perełkami lub kwiatuszkami.

Natomiast kolekcja Demetrios to 28 pięknych i eleganckich sukni dostępnych w różnych fasonach i odcieniach bieli. Piękne, stylowe, wykończone u dołu koronką z eleganckim wzorkiem, która nadaje każdej sukni niepowtarzalny urok.

Kobiety o rożnych sylwetkach znajdą tu coś idealnego dla siebie. Szczególny urok posiadają piękne suknie z koronkowym bolerkiem z długim lub krótkim rękawem.

Suknie ślubne z salonu Lisa Ferrera to piękne i eleganckie stroje, które sprawią, że każda Panna Młoda będzie wyglądała w nich jak prawdziwa księżniczka.

Jedno przemyślenie nt. „Markowe suknie ślubne Lisa Ferrera

Możliwość komentowania jest wyłączona.