\

Eleganckie suknie ślubne Agnes

Firma Agnes, zajmująca się sprzedażą sukien ślubnych została założona w 1990 roku. Już od prawie dwóch dekad ubiera przyszłe Panny Młode nie tylko z Polski, ale także z wielu krajów europejskich.

Piękne, stylowe i eleganckie suknie ślubne pochodzące z kolekcji firmy Agnes z powodzeniem wystawiane są na targach krajowych i zagranicznych. Wszystkie stroje ślubne wykonane są z delikatnych tkanin pochodzących z Francji, Włoch i Japonii.

Na obecny sezon firma Agnes przygotowała trzy kolekcje niepowtarzalnych sukien ślubnych. Każda z nich zawiera kilkadziesiąt modeli i fasonów sukien. Każda z nich ma swój niepowtarzalny urok i styl.

Piękne, kilkuwarstwowe suknie z gorsetem i z kołem u dołu spódnicy kuszą swym przepychem i kunsztownym wykonaniem. Eleganckie suknie z trenem dodają nadają sylwetce dostojeństwa, a urocze krótkie sukienki urzekają swoją prostotą.

Każda kreacja, ma swój niepowtarzalny urok i czar, który przechodzi na Pannę Młodą i czyni ją nieziemsko pięknym. Każda suknia jest precyzyjnie wykończona i ozdobiona koronką, kwiatami lub falbankami.

Duży wybór fasonów sprawi, że każda Panna Młoda znajdzie wśród sukien ślubnych Agnes tę jedną, jedyna wymarzona, idealnie dopasowaną do swoich wymagań i kaprysów. A wszystko wykonane z najlepszych materiałów i najdelikatniejszych koronek i tiulów sprowadzanych ze znanych miast mody.

Oprócz ogromnego wyboru sukien ślubnych, firma Agnes oferuje również stroje wieczorowe oraz modę męską. W salonach firmy Agnes coś dla siebie znajdzie także Pan Młody. Bez zbędnego pośpiechu i biegania po różnych sklepach, przyszła Para Młoda znajdzie odpowiednie dla siebie stroje w jednym miejscu.