\

Wzór sukni ślubnej Juliette

Dla kobiet, przyszłych Panien Młodych, które poszukują swojego stylu i chcą wyglądać wyjątkowo w dniu ślubu, swoją propozycję przedstawia Juliette House of Brides. Firma ta powstała z myślą o kobietach, które nie czują się usatysfakcjonowane głównym nurtem polskiej mody ślubnej.

W swojej ofercie proponuje Paniom suknie ślubne, które pochodzą tylko z krótkich serii, często są to unikalne projekty. W niektórych modelach znaleźć można inspiracje dziełami światowej sławy projektantów, wśród których pojawiają się takie nazwiska jak: Vera Wong, Badgley Mischka, Raimond Bundo czy Zuhair Murad.

Cechą charakteryzującą suknie ślubne Juliette jest staranne wykonanie każdej kreacji, a także wyselekcjonowanie materiałów, z których są wykonane. Nazwy sukien ślubnych proponowanych na ten sezon przywołują na myśl cały świat. Znajdziemy wśród nich Lozannę, Romę, Odessę, Tokio, Marsylie, Nevadę, a także Panamę i Madryt. Już same nazwy są oryginalne i przywołują na myśl niepowtarzalne i niezwykłe miejsca.

Niewątpliwie oryginalne są także kroje sukien. Oglądając kolekcję prezentowaną przez Juliette House of Brides, możemy znaleźć suknie stylizowane na różne epoki. Odnajdziemy wśród nich piękną suknię z bufiastymi rękawami, o jakiej zawsze marzyła Ania z Zielonego Wzgórza, suknie swoim stylem nawiązującą do początków ubiegłego wieku, a także piękny i stylowy kostium. Nie brakuje również modeli na miarę XXI wieku.

Salon Juliette proponuje ciekawe rozwiązania połączenia materiału, koronki, tiulu, kokard i innych dodatków. A wszystko to w kolorach bieli, bladego różu. Niektóre modele posiadają ciekawą kombinację kolorystyczna, w której dominuje biel, a dodane są do niej elementy w kolorze różowym a nawet czarnym.

Wszystko to tworzy niepowtarzalne wzory i fasony, które powinny zadowolić nawet najbardziej wyszukane gusta.